All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Elena Lika. Show all posts
Showing posts with label Elena Lika. Show all posts

Saturday, 3 August 2013

Revista PANORAMA PLUS - 3 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 3 Gusht 2013
Revista Panorama Plus, 3 Gusht 2013
 • Olta Gixhari, pa tabu! Pranon te luaj lesbiken ne filmin e ri te Fatmir Kocit
 • Rike Roci: Pushimet pa te dashurin dhe rikthimi ne ekran si moderatore. Kam qejf te konkurroj ne DSW, deshiroj Leon Cinon per partner
 • Anaidi: E verteta e armes qe gjeti policia ne makinen time
 • Floriana Garo: Si ka ndryshuar jeta ime ne krah te Tedit
 • Elena e BB6, ne plazh me mikesha
 • Pas ndarjes, Mirjeta e BB4 kalon pushimet me nje djale tjeter
 • Armina Mevlani terheq vemendjen me linjat seksi
 • Mihrije Braha, provokuese edhe kete vere
 • Xhensila vizition Monte Karlon
 • Adelina Ismajli, ne koncerte me veshje nga stilistja kosovare Vjollca Llapashtica
 • Landi i WSF, perseri single
 • Nora mbulohet ne xhami, me pas ndryshon look

Saturday, 20 July 2013

Elena, ne shtrat me Viganin, per ditelindjen e tij...

Elena, pas ditelindjes se Viganit, perfundon ne krevat me te

Kishin ardhur nje mbremje me pare dhe mendonin qe te argetoheshin ne Prishtine Adnani dhe Elena, ndersa kishin marre me vete edhe Elonen, qe e shoqeronte Shpendi ne “Zone Club”.

Ne ishim aty dhe vume re se Elena rrinte afer Anaidit, dhe dukej sikur nje cift. Por te nesermen, ata do te udhetonin ne Gjakove, ku ishin te ftuar ne “Effa Bar” per te festuar ditelindjen e Viganit, nje tjeter protagonist nga “BB6”.

Festa ka shkuar mjaft bukur, ku edhe torta ishte esktra me banoret e reality-show, ndersa ne qender ishte Vigani dhe Elena. Mos na thoni se ku e morem kete foto, pasi ne zbulojme cdo gje, Elena na paska perfunduar ne krevat me Viganin ate nate si dhurata me e bukur e ditelindjes se tij… Ne kete pershtypje kemi kur shohim kete foto!

Revista PANORAMA PLUS - 20 Korrik 2013

Revista PANORAMA PLUS - 20 Korrik 2013
Revista PANORAMA PLUS, 20 Korrik 2013
 • Ciljeta, rikthehet bomba seksi
 • Franceska: Sapo jam ndare nga nje lidhje, ju tregoj per marredheniet me djemte
 • Ami Toska: Pres te behem nene ne shtator, ushtroj joga per te perjetuar shtatzenine ndryshe
 • Elona dhe Rike fillojne pushimet se bashku
 • Iliri i "BB6": Pushime e para ne Europe me Anisen, pas nje viti lidhjeje ne distance. Deshiroj te moderoj nje konkurs bukurie, per martesen me duhen 5 milione euro
 • Ertemiona Mejdani le Shqiperine, nis jete te re ne Itali si modele. Ish-missi: Devisin do e kem pas vetes
 • Eldora e "BB6": Si u ndjeva ne shtepine e Shpendit. Surprizat e darkes me 100 te ftuar per 28-vjetor
 • Elena, pas ditelindjes se Viganit, perfundon ne krevat me te
 • Maya, Silva, Anjeza e Barbana, aheng ne 21-vjetorin e Hermesit
 • Tuna feston 28-vjetorin dhe mendon te bleje vile luksoze me Cozman ne Prishtine

Sunday, 19 May 2013

Vigani e donte Elenen, por jo per seks...?!

BB, Vigani per Elenen: Nuk kisha qellime seksuale

Vigani, i larguari i fundit nga shtepia e Big Brother, tregoi ne studion e emisionit ‘Fan Club’ eksperiencen e tij ne shtepine me te famshme ne Shqiperi.

21-vjecari nga Kosova shpjegoi marredhenien e tij me Elenen, duke saktesuar se kurre nuk ka pasur qellime seksuale ndaj saj: “I kam thene fjale qe i kam ndjere sepse ne ate shtepi te gjithe kane nevoje per dike tjeter, por jeta vazhdon dhe loja vazhdon. Elena me ka munguar pasi doli, por nuk kam dashur ta jap veten. Me pelqente Elena dhe doja te rrija me te, por nuk kam pasur qellime seksuale.”

Vigani nenvizoi se qetesia e tij beri qe te rrinte kaq gjate ne shtepine e Big Brother: “Mendoja se do dilja me heret, por kjo do te thote qe kam treguar pozitivitet ne shtepi. Une nuk doja te krijoja debate ose te provokoja. Une jam shume i qete dhe nuk doja te dilja nga vetja ime.”

Tuesday, 7 May 2013

Elena, shoqeri me vellane e Viganit

Nuk e humbi dashurinë që e la jashtë, por si duket do ta mbajë edhe lidhjen me shokun që e gjeti brenda.

Është fjala për modelen e BB6, e cila tashmë ka dalë nga kjo lojë dhe po flitet se ajo do që Viganin që e takoi në këtë reality-shou ta ketë shok.

Sipas disa hulumtimeve tona, Elena ka kërkuar që nga Facebooku i saj të bëhet mik me vëllanë e Viganit, me këngëtarin Valon Shehu, si dhe Elvisin, shokun e djaloshit nga Gjakova.

Por, sa do të vazhdojë kjo shoqëri pritet të shihet kur të dalë edhe Vigani jashtë shtëpisë. M. GJ.


Burimi Kosova Sot
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Elena, brother of the giant corporation

No love lost and left out, but apparently will keep the connection with the roommate who found inside. It comes to the BB6 model, which has already come out of this game and there is talk that she wants to Vigan met in this reality-show his friend.

Monday, 6 May 2013

Elena Lika, humb ne peshe nga stresi ne BB?

Elena Lika
Elena e “BB6” rikthehet tek i dashuri, por s’do prishe miqesine me Viganin

19-vjecarja nga Tirana, Elena Lika, u be qendra e diskutimeve te javeve te fundit ne “Big Brother 6”, per afrimin me modelin nga Kosova, Vigan Shehu, nderkohe qe kur hyri ne loje, ishte prezantuar si vajza qe kishte te dashur jashte. Por miqesia dhe pastaj largimi i tyre, komentet e banoreve brenda shtepise, dhe natyrisht diskutimet jashte per ndarjen e shtratit ne shtepi, u cilesuan si gabim nga ana e saj, pa marre parasysh faktin qe ka nje moshe relativisht te re, krahasuar me banoret e tjere ne loje. E keshtu, Elena la shtepine te shtunen e kaluar, pas shume pyetjeve qe iu bene se nuk kishte qene aspak e drejte qe ajo kishte krijuar intimitet brenda shtepise, ndersa e konsideruan renie me kembet e saj brenda, pasi nuk u qendronte besnike fjaleve qe thoshte ne lidhje me ate cfare kishte perjetuar me Viganin, dhe cfare emri i vendoste gjithe kesaj. Gjithsesi, ajo tashme qe ka dale nga loja i sheh gjerat me ndryshe, ndaj dhe ua ka hapur zemren mikeshave te saj duke u shfaqur e merzitur pas kesaj eksperience, pasi “gjerat,- sic shprehet ajo,- jane shume ndryshe brenda shtepise me ate cfare shihet nga ekrani”. Elena ka pohuar se i eshte rikthyer lidhjes me fotografin Endrit Mertiri, me te cilin kishte gati 1 vit e tre muaj e lidhur para se te hynte ne “BB”. Ne fakt, rikthimi i tyre pritej, pasi ajo ne loje u shfaq e penduar dhe e perlotur disa here per te dashurin jashte, pas asaj cfare ndodhi me Viganin. Per sa i perket ketij te fundit, Elena ka pohuar se me djalin nga Kosova nuk do e lidhe asgje jashte me, por ama nuk mund te beje sikur nuk njihen ne vendet ku mund te hasen. Nderkohe qe ajo ka pasur ankthin se si do ta prisnin prinderit dhe motra, te cilet u shprehen kunder intimitetit te saj me Viganin ne media. Sipas Elenes, ata e kane pritur me pozitivitet dhe e kane mbeshtetur pas kesaj eksperience televizive per t’i hyre jetes normale me qetesi. Ne po botojme keto foto te fundit te saj, ndersa eshte duke ecur ne zonen e ish-bllokut, e ku shfaqet edhe me e dobesuar, pasi ka humbur peshe nga stresi qe ka perjetuar ne loje.


Sunday, 5 May 2013

Revista PALOMA - 4 Maj 2013

Revista PALOMA
Revista PALOMA, 4 Maj 2013
 • Angela Martini: Te gjithe meshkujt kerkojne te dalin me mua!
 • Elena Lika: Te flesh me dike ne "Big Brother" nuk eshte njesoj si te flesh jashte
 • Ditelindja "dasme" e vajzes se Inva Mules
 • Endri Xhafo, sherr me drejtuesit e "AS", nderpret emisionin ne mes te sezonit
 • Dajana: Grate ankohen se po i ndaj nga burrat! Ermali: Fanset kerkojne te bejne femije me mua!
 • Simone Pigliacello: Femra qe kam dashur me shume ne jete ka qene shqiptare!
 • Vildane, Tika, Emina pushtojne reklamat e huaja
 • Bombe ne familjen e kengetarit Ylli Limani
 • Nik Xhelilaj, pjese e nje tjeter telenovele turke
 • Alkena "i propozon martese" Pandeli Majkos
 • Vidhet Ryva Kajtazi
 • Grupi "Korn", logo flamurin shqiptar

Saturday, 4 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 4 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 4 Maj 2013
 • Rudina Xhunga; Jeta e re ne Tirane me sportistin. Hapja e nje biznesi te perbashket dhe planet per martese.
 • Rikja rrefen historine e dashurise: S'jam e sigurte a do me prese, u futa ne "BB" pa i thene
 • Joana behet nostalgjike: Me Janin beja jete perrallore, nderroja perdite makinat!
 • Inva dhe Hetemi shpenzojne miliona per 1-vjetorin e vajzes, detajet dhe fotot e festes
 • Anaidi me Joanen cift? Kurre nuk mund te ndodhe. Flet Syrjeva Berberi, mikja e tij me e mire: Anaidi di kur dashuron dhe kur tradhton
 • Anaidi i bindur se se Joanen e do publiku, e krahason me Ermelen
 • Joana per Eldoren: Ajo i nderron meshkujt dhe na hiqet si e ndershme
 • Sekrete qe banoret rrefejne dhe te tjera qe hamendeson publiku jashte shtepise

Revista BLUETOOTH - 4 Maj 2013

Revista BLUETOOTH
Revista BLUETOOTH, 4 Maj 2013
 • Festa 48-oreshe e Nines, vajzes se Inves e Hetemit
 • Mendoni se e njihni Elvanen? Mendojeni serish! "Jam e rezervuar per njohje te reja". Ylli i muzikes shqiptare performoi dje pas tri vitesh per publikun e Tiranes
 • Rudina Xhunga, fotot e para te se bijes, Alana
 • Adelina Tahiri i futet "rendshem" palestres
 • Femrat VIP ne konventen e PD-se
 • Shpati anulon ditelindjen ne Tirane, semuret e ema
 • Rezarta Shkurta pret vajze: Na u plotesua deshira mua dhe Ermalit! Kengetarja pozon shtatzene, ne breg te detit me bashkeshortin
 • VIP-at njihen me Dahlia Noir. Parfumi me i ri nga "Givenchy"
 • Te rejat e BB6; Vigani dhe Edberi: Ta mbajme mire me ciftin Anaid-Joana; Rike: Babi me porositi te bej kujdes qe te mos lendoj te dashurin; Anaidi: Jani eshte djal xhentil; Elona: Anaidi do qe ta respektojme me zor Joanen; Rikja: Nuk fle me ty, Edberi: Je hipokrite!; Anaidi: Elona eshte paragjykyese; 

Sunday, 28 April 2013

Elena mohon seksin me Viganin, Endriti e pret jashte me lule...

Elena: Me Viganin s’kam patur marredhenie seksuale

“Ndjehem shume me mire. Lexova disa tituj gazetash dhe tani jam gati per te kthyer disa pergjigje qe duhet t’i kisha kthyer dje”. Keshtu e nisi fjalen e saj ne Fan Club, Elena, e eliminuara e kesaj jave nga vajza qe la shtepine mbremjen e se shtunes.

E para ku u ndal vajza 18-vjecare ishte afrimiteti i saj me Viganin. Ajo tha se gjithcka eshte keqkuptuar jashte dhe mohoi se ka patur marredhenies seksuale me te. “Nuk kam kryer marredhenie seksuale me Viganin por kemi fjetur vetem gjume. Nuk me kushtezon lidhja ime me Endritin, por nuk e pranoj dicka qe nuk eshte e vertete”, tha ajo.

Big Brother: Elena eliminohet, surprizat vazhdojne...

“Big Brother”, Elena del nga gara

Motoja e ketij edicioni te “Big Brother” se asgje nuk eshte ashtu sic duket eshte marre seriozisht nga Elena, e cila gjate spektaklit te se shtunes mbrema ka refuzuar marredhenien e saj me Viganin, megjithese “Vellai i Madh” ka shfaqur per ta, por edhe per publikun nje klip me momente te tyre intime.

”Deri tani, vetem 7-8 here kemi fjetur gjithsej. Edhe nje moment kur u duk se u puthem, as ajo nuk eshte e vertete, pasi u puthem ne faqe. Nuk ka ndodhur absolutisht asgje me Viganin”, deklaroi Elena.

Monday, 8 April 2013

Revista PALOMA - 6 Prill 2013

Revista PALOMARevista PALOMA, 6 Prill 2013
 • Andresa, te "E Diela Shqiptare": Vetem ketu s'me kane paragjykuar per ngjyren! Do behem nene!
 • Fituesja e "X Factor", Arilena Ara: "Do te degjoni per mua!"; "Miqesia me Tunen, shekullore"
 • Jonilda BB: Prinderit te zhgenjyer nga une. Me pelqente Iliri, por nuk doja te sakrifikoja fejesen...
 • Zbulohen fotot e Ilirit te Big Brother ne nje site porno
 • Joana e shqetesuar per te dashurin e Elenes: Elena nuk po sillet mire!
 • Arsim Berisha: Nuk e lashe te dashuren per t'u futur ne Big Brother
 • Gredi Leka (vellai i Oltes): Marredhenia me Arsimin do sqarohet kur te dale nga "BB". Nuk nderhyj ne jeten e saj private!
 • Pas Elenes, eshte radha e Joanes te dale pa mbathje
 • Dafina Zeqiri harron se eshte femer

Sunday, 7 April 2013

Elena dhe Anaidi, pas lojes brenda, braktisen nga te dashurit jashte...

Pas intimiteteve ne “Big Brother”, Anaidi dhe Elena braktisen nga te dashurit jashte

Duket se dy ciftet e krijuara brenda “Big Brother 6”, pikerisht Anaidi-Joana dhe Elena-Vigani, kane pesuar krisje gjate kesaj jave. Pasi kane kaluar momentet e para te terheqjes dhe lojerave brenda ne shtepi, ndonjehere te nxituara e ndonjehere te paragjykuara nga banoret e tjere, ka filluar reflektimi mes tyre. Fakti qe i ka bere keta banore te mendojne pertej mureve te shtepise se vezhguar, jane lidhjet qe ata kane lene jashte. Pikepyetjet e tyre jane a do i presin te dashurit jashte, a do ua falin, cfare do te ndodhe pasi te perballen me ta?! Pervec Viganit, modelit nga Kosova, i cili sic deklaroi nuk kishte ndonje histori qe mund ta kufizonte apo ta mbante peng per te krijuar lidhje brenda shtepise, Elena u perlot per te dashurin e saj fotograf Endrit Mertiri, duke shprehur pendese per afrimitetin publik me Viganin.

Monday, 1 April 2013

I dashuri, Endri: Do sqarohem me Elenen kur te dale jashte...

Endrit Mertiri & Elena Lika
I dashuri i Elenes: Do sqarohem jashte me te

Ditet e fundit, modelja e shtepise se “Big Brother”, Elena, eshte afruar shume me Viganin. Ata jane pare shpesh ne shoqerine e njeri-tjetrit dhe kane shkembyer puthje e perqafime.

Po ashtu, ne bisedat e tyre kuptohet se pelqehen, e madje kane filluar te ndjejne per njeri-tjetrin. Kjo sjellje nuk i ka pelqyer aspak te dashurit qe Elena ka jashte shtepise se famshme.

Fotografi i njohur Endrit Mertiri, tha per “Bluetooth” se, ndonese eshte i merzitur per sjelljet e Elenes brenda shtepise, preferon te mos marre vendime i vetem. Ai nuk ka dashur te deklaroje ndarjen nga ana e tij, duke zgjedhur qe te bisedoje me te dashuren e tij pasi ajo te lere shtepine e “Big Brother”. “Do sqarohem me Elenen kur ajo te dale”, - tha nder te tjera fotografi.

Elenes, i kujtohet se ka nje te dashur jashte...

Elena Lika
Elena e merzitur per Endrin

Elena eshte e merzitur. Ajo gjate pasdites se sotme ka qene shume mendueshem. Por tani asaj i mbushen syte me lot. Joana i qendron prane dhe shqetesohet per te.

Ajo vazhdimisht e pyet se perse eshte merzitur dhe mendon se Elena eshte keq prej Endrit, te dashurit te saj. Atje afrohet edhe Edberi dhe Joana kerkon ti jape zemer duke thene qe ajo ka njerez prane dhe nuk duhet te merzitet. Edhe Edberi interesohet dhe behet kurjoz te dije se perse Elenes i jane mbushur syte me lot.

Sunday, 31 March 2013

Cifti Elena-Vigani, situata po "nxehet", brenda dhe jashte shtepise...

Motra e Elenes: “Jemi merzitur me Elenen, po e tepron me Viganin”, i dashuri nuk pranon te flase

Skenat e nxehta te Elenes ne Big Brother, e motra: Po e tepron, ka te dashur jashte

Ngjarja me e nxehte e ketyre diteve ne BB, eshte afrimi dhe mbase lidhja e re qe po krijohet mes Elenes dhe Viganit. Ditet e fundit, ata jo vetem qe jane afruar me njeri-tjetrin, por po sillen si nje cift i mirefillte. Neteve flene bashke duke u perkedhelur, por sapo fillon situata te “nxehet”, produksioni largon kamerat nga krevati i tyre, duke na lene te hamendesojme se mes tyre neteve mund te kete shume me teper sesa puthje dhe perkedhelje. Elena dhe Vigani jane te dy modele dhe me te rinjte e “Big Brother 6”, dhe ndoshta ky fakt i beri te afrohen me shume ndaj njeri-tjetrit per te qene dhe aleate ne loje. Fillimisht sjelljet dhe afrimiteti mes tyre u komentua si nje pikepyetje nese ata jane cifti numer 2 ne shtepine e “Big Brother 6”, pas ciftit Anaid dhe Joana, apo nese ata thjesht po luajne. Nderkohe qe perkedheljeve te fundit u eshte shtuar me shume afrimitet se kaq, duke u puthur dhe fjetur bashke.

Saturday, 30 March 2013

Revista PANORAMA PLUS - 30 Mars 2013

Suplementi Panorama PlusRevista PANORAMA PLUS, 30 Mars 2013
 • Intervistat: Bertina Mehmeti, Genta Gjalpi. Sherri per te dashurin e Gentes, rrefejne ngjarjen!Bertina: Nuk kam ngelur t'i marre te dashurin Gentes! Genta e BB: Ate qe e beri Bertina me Gesin, une s'do e beja me te dashurin e dikujt
 • Elena harron te dashurin, skena te nxehta ne krevat me Viganin. Motra e Elenes: Jemi merzitur me Elenen, po e tepron me Viganin! I dashuri nuk pranon te flase.
 • Paparazzi; Argita Berisha ben hunden operacion, fotot para dhe pas
 • Big Brother; Plasin skenat lesbike mes Jonildes, Elones dhe Joanes. Festa e beqarise e organizuar nga "Vellai i Madh" ndez fantazine erotike te vajzave
 • Iliri fle me Olten dhe i flet per te dashuren: Unazen do ia blej 2 milione euro
 • Shpendi: Nuk me duket e sinqerte Eldora
 • Banoret: Nuk do pranonim te shkonim me Brad Pitt apo Megan Fox

Sunday, 10 March 2013

E motra, Alda, nuk beson se Elena do t'a tradhtoj Endritin...

Alda & Elena
Flet motra: Asnje nga meshkujt ne shtepi nuk eshte ne shijet e Elenes

Eshte me e vogla e shtepise se “Big Brother 6” dhe eshte komentuar per faktin se kamerat e kane fokusuar te kete dale e zhveshur. Disa fansa e kane justifikuar me faktin qe eshte modele. Por per 18-vjecaren nga Tirana, e cila ka pohuar se mikja e saj me e mire eshte vetvetja flet motra e saj me e madhe, Alda Lika. Ajo tregon per marredhenien e Elenes me parate, preferencat per djemte dhe strategjine qe ajo ka zgjedhur per lojen.

Si po te duket Elena ne lojen e “BB 6”, mendon se po shfaq me te miren e saj?
Nuk me duket se ajo po jep maksimumin e saj pasi te qenet larg njerezve te saj te dashur dhe familjes po e ben te ule cilesine e lojes se saj dhe mendoj se kjo gje po e penalizon.

Revista PANORAMA PLUS - 9 Mars 2013

Revista PANORAMA PLUS, 9 Mars 2013
 • Shpati: Aferditen e ndava une. Nuk ka shanse per ribashkim! Cifti ndahet pas 6 vitesh fejese. Dyshohet se shkaku i ndarjes u bene fotot e Aferdites me Leonardo Di Caprion, te publikuara pak jave me pare ne mediat boterore dhe shqiptare. Aferdita: Do te flas ne kohen e duhur per ndarjen!
 • Zbulohet lidhja e djalit te Fatos Nanos me 24 vjecaren, pas kerkeses per divorc
 • Big Brother; Flet Franko, vellai i Marselinos: Nuk eshte turp te punosh si zhigolo. Une di jo 1, por 11 sekrete te tij
 • Paparazzi; Kastro Zizo kapet mat ne pub duke u perkedhelur me nje brune
 • Flet motra: Asnje nga meshkujt ne shtepi nuk eshte ne shijet e Elenes
 • A mund te jete kjo gruaja e Xhimit?
 • Anaidi ka pasur tri lidhje serioze me vajza me pozite, me Joanen po ben loje. Flet miku i ngushte, Emiliano: Me nje vajze shkodrane prishi lidhjen, se ajo filloi te merret me politike

Saturday, 9 March 2013

Nena e Elenes: Ajo harron se e shohin te gjithe...

Elena Lika
photo: endrit mertiri
Nena e Elenes: Para se te futej ne “Big Brother”, i thashe te vishej

Kete vit, ne “Big Brother”, vajza me e bukur e shtepise quhet Elena. Ajo eshte edhe me e vogla ne moshe. Bionde, e gjate, me nje stil te vecante... Elena e di qe eshte femer e bukur dhe per kete arsye, rri krejtesisht lirshem ne ambientet e shtepise qe e shohin te gjithe shqiptaret. Pa komplekse, ajo eshte pare shpesh teksa leviz neper shtepi vetem me te brendshme. Ky fenomen deri tani i pazakonte ne Shqiperi, po komentohet kudo dhe 18-vjecarja ka filluar te shihet me sy jo te mire, sidomos nga femrat. Por ajo ka nje grua, qe edhe pse nuk e aprovon deri ne fund kete sjellje, eshte gati ta mbroje nga te gjitha e nga te gjithe. “Edhe i thashe merr pizhama me vete”. Nena e Elenes na flet me dashuri per te bijen dhe tregon se do ta mbeshtese, cfaredo qe ajo te beje...

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online