All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Joana Smakaj. Show all posts
Showing posts with label Joana Smakaj. Show all posts

Monday, 23 January 2012

Joana Smakaj do behet nene per here te dyte...

Joana Smakaj se shpejti serish NENE

Serish emocionet e te berit nene e kane mberthyer kengetaren dhe ish- Missin e Lezhes,Joana Smakaj. Shume shpejt ajo pritet te behet nene per here te dyte, moment i cili celebron me se miri dashurine disavjecare me bashkeshortin e saj. Cifti ka dhe nje djale, por deshira per te zgjeruar familjen ka bere qe te mendojne dhe per femijen e dyte, te cilin nuk e dime nese do te jete serish nje djale, si vellai i madh, apo nje vajze e bukur, si Joana, se ciles shtatzenia ia ka shtuar me teper hijeshine. Vlen per t’u theksuar, se edhe pas lindjes se pare Joana ruante nje fizik perfekt, ashtu sikurse do ta kishin zili mjaft vajza te reja. /bluetooth/janar 2012/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Joana Smakaj soon to be Mother again

Again emotions of becoming a mother have stuck missi singer and former Lezha, Joanna Smakaj. Very soon it is expected to become a mother for the second time, the moment that best celebrates love with her husband many years. And the couple have a son, but the desire to expand the family has to think and second child, which does not know whether to be a boy again, as big brother, or a beautiful girl, like Joanna, pregnancy which he has added more charm. It should be noted that even after having seen Joanna kept a perfectly natural, as many girls would envy. / bluetooth / January 2012 / ]]

Saturday, 21 January 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 21 Janar 2012

Revista PANORAMA PLUS, 21 Janar 2012
 • Amarda Toska: Do jemi perseri tek "Dancing", ende asnje plan per femije
 • Linda Halimi transformohet, riben fytyren nga e para
 • Ermela Mezuraj: Ju tregoj ritakimin pas 8 vitesh me Jotin, planet per martese dhe femije
 • Frederiku dhe Alisa ne pritje te femijes se dyte
 • Ja disa nga emrat VIP qe kane marre oferten per te qene konkurrente te "Dancing"
 • Edita Abazi harron Noizin dhe historine e dhimbshme, dashurohet perseri!
 • Adelina Ismajli tani planifikon me Valin fejesen dhe martesen
 • Adi Krasta rikthehet neser ne show-n e pare te vitit 2012
 • Sinan Hoxha shan serbet nga nena ne koncert, reagime ne forume
 • Neda emerohet zedhenese e Aleances Kuq e Zi, fansat shprehen kunder
 • Ledina Celo publikon fotot e reja me djalin, Erlisin
 • Emina & Nazarian drekojne ne Los Angeles me David dhe Victoria Beckham

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online